=) Novinky

            PRO CELÝ TEXT A VÍCE FOTOGRAFIÍ
ROZKLIKNĚTE NADPIS NOVINKY, KTERÁ VÁS ZAUJALA...


Našli nový domov

17. 05. 2020

Dva bráškové už konečně dorostli odběrové váhy a tak mohli "domů".... k fajn lidem, kteří si je dnes navečer odvezli :-) Přejeme všem mnoho hezkých společných chvilek... 

VIDEO


Novinek je spousta...

18. 04. 2020

... ale nějak nestíháme zaznamenávat. Odchovy dorůstají a odcházejí, rodí se nové, vše je zaznamenáno alespoň ve zkratce v příslušné rubrice - u odchovů. Mění se složení chovných morčat - protože chov je především o pohybu, nemá-li stagnovat. Máme úspěchy i neúspěchy, je to stejné jako v  životě samotném.... prostě "houpačka". 

Pokud by někdo potřeboval poradit, chtěl se na něco zeptat, něco sháněl apod. kontakt přes email nebo tel. Platí nejen pro majitele našich odchovanců ... :-)


Odchozí

02. 02. 2020

Nový domov dnes čekal na saténového coroneta Korálka a jeho kamaráda Lennona ( Jindřichův Hradec ), a také odjela skinnička Molly zaa starší skinny kamarádkou do Jirkova. Snad se všichni budou mát fajn :-)


Novoroční pozdrav

01. 01. 2020

Hned první den v novém roce jsme dostali milý pozdrav z Jirkova, kam odjeli v polovině listopadu dva naši skinny odchovanci Čip a Frap. Mají se fajn, krásně rostou a dělají své malé paničce společnost :-) Všichni vypadají spokojeně, a to je pro nás ten nejlepší dárek ! Moc děkujeme, a přejeme i nadále hodně radosti všem :-)Milé přání k Vánocům :-)

24. 12. 2019

Pěknou fotku  morčátek od nás jsme dostali z jejich nového domova i s milým přáníčkem, děkujeme moc, máme radost :-)Pozor na seníkové kouličky !

16. 12. 2019

Je to vůbec třeba ještě komentovat ??? OPRAVDU JSOU nebezpečné !
Jenže lidi jsou někdy opravdu nepoučitelní :-(


Zprávy z nového domova

10. 12. 2019

 

Dostali jsme milou zprávičku z nového domova našeho posledníno odchovu teddynek Šafinky a Širy a jejich kamarádky peruánky Tenesí. Děkujeme za pěkné fotky, ze kterých čiší úžasná pohoda a jsme rádi, že se můžeme podělit. Velmi rádi slyšíme, že se našim odchovancům daří dobře a dělají svým majitelům radost :-)


Beatrice

06. 12. 2019

Domov změnila  skinnička Beatrice, odjela dnes večer za kamarádkou do Letňan


Radost

29. 11. 2019

Dnes odjeli do nového domova dva morčecí kamarádi - skinník Čiko a coronet Dobby. Jsou dárkem pro dva sourozence, kteří si je moc přáli. Večer jsem dostala vzkaz, že překvapení se povedlo a děti z nich měly velikou radost ... a byla připojena jejich fotka, která zase udělala velikou radost mně ! :-) Děkuji za ni i svolení ke zveřejnění na našich stránkách, jsem ráda, že se mohu podělit. A přeji jim hodně radosti a hezkých společně strávených chvil ...

Video v předvečer odjezdu

Video 2 - večeřee :-D


Směr nový domov

21. 11. 2019

Dnes odjely do nového domova v Praze dvě sestřičky - skinničky Franka a Fíllinka.

V neděli 17.11 peruánka Cerea za sestřičkou Citty do Dobroměřic...


Do nových domovů

12. 11. 2019

 v posledním týdnu odjelo celkem 6 morčátek...


Čolíto

01. 11. 2019

Dnes odpoledne odjel do nového domova za Prahu největší z kloučků vrhu Č 18. Váží 286 g. Bude dělat společnost jinému malému skinníčkovi...