:) Novinky

            PRO CELÝ TEXT A VÍCE FOTOGRAFIÍ
ROZKLIKNĚTE NADPIS NOVINKY, KTERÁ VÁS ZAUJALA...

Dáda dády dádá......

01. 06. 2022

A je tu konec, vážení....

Naše chovatelská stanice definitivně končí se svou činností. Už k tomu směřujeme nějakou dobu, ale pořád v tom byla ještě trocha nerozhodnosti, přeci jen je to pro nás veliký krok Smutný. Ale nutný. Nakumulovalo se nám více důvodů.

Dojedeme abecedu s číslem 23. Už nepřipouštíme, máme ještě jednu skinničku březí a možná jednu coronetku. Máme i nějaké odchovy, které ještě na stránky doplníme. 

K dispozici jsou všechna morčata. Je jich tu opravdu hodně. Pokud máte o nějaké zájem, ozvěte se. Pokud něco sháníte, také, protože ne všechna jsou na stránkách. Ceny rozumné, od 18 měsíců věku morčata zdarma.

Doufáme, že se podaří brzy všem najím pěkné, stabilní, nové domovy..

Vše je hezké ve svůj čas. My jsme jej již naplnili.......

Děkujeme za přízeň Z nového domova

05. 10. 2020

Přišel nám  moc pěkný pozdrav z nového domova dvou morčecích kamarádů Nimse ( Alvina ) a Olina. Dostali jsme souhlas podělit se. Děkujeme moc :-) 

 
Alvin je krehka duse . Kam ho clovek posadi tam vydrzi . Je velice opatrnej a neznej . Je lehce bojacnej ale za to moc hodnej 
 
Olin je nas skokan. Nevydrzi na miste sedet ani pul minutky a je hrozne ukecanej. Rad si postezuje a hlasite rekne o jidlo ze ho i sousedka musi slyset :D je to velkej pruzkumnik a myslime si ze je velice chytrej prave diky sve zvedavosti. 
 
Kluci sou na sebe hrozne hodni. Bala sem se aby se nesikanovali ale je to harmonicka dvojka ktera sedi. Snazime se jim vymejslet i nejaky ten pohyb mimo klec nekdy na volno a nekdy na dyl treba s ohranicenym prostorem. Budu muset ostrihat drapky tak me drzte palce at to zvladneme s usmevem na tvari. Našli nový domov

17. 05. 2020

Dva bráškové už konečně dorostli odběrové váhy a tak mohli "domů".... k fajn lidem, kteří si je dnes navečer odvezli :-) Přejeme všem mnoho hezkých společných chvilek... 

VIDEO


Novinek je spousta...

18. 04. 2020

... ale nějak nestíháme zaznamenávat. Odchovy dorůstají a odcházejí, rodí se nové, vše je zaznamenáno alespoň ve zkratce v příslušné rubrice - u odchovů. Mění se složení chovných morčat - protože chov je především o pohybu, nemá-li stagnovat. Máme úspěchy i neúspěchy, je to stejné jako v  životě samotném.... prostě "houpačka". 

Pokud by někdo potřeboval poradit, chtěl se na něco zeptat, něco sháněl apod. kontakt přes email nebo tel. Platí nejen pro majitele našich odchovanců ... :-)


Odchozí

02. 02. 2020

Nový domov dnes čekal na saténového coroneta Korálka a jeho kamaráda Lennona ( Jindřichův Hradec ), a také odjela skinnička Molly zaa starší skinny kamarádkou do Jirkova. Snad se všichni budou mát fajn :-)


Novoroční pozdrav

01. 01. 2020

Hned první den v novém roce jsme dostali milý pozdrav z Jirkova, kam odjeli v polovině listopadu dva naši skinny odchovanci Čip a Frap. Mají se fajn, krásně rostou a dělají své malé paničce společnost :-) Všichni vypadají spokojeně, a to je pro nás ten nejlepší dárek ! Moc děkujeme, a přejeme i nadále hodně radosti všem :-)Milé přání k Vánocům :-)

24. 12. 2019

Pěknou fotku  morčátek od nás jsme dostali z jejich nového domova i s milým přáníčkem, děkujeme moc, máme radost :-)Pozor na seníkové kouličky !

16. 12. 2019

Je to vůbec třeba ještě komentovat ??? OPRAVDU JSOU nebezpečné !
Jenže lidi jsou někdy opravdu nepoučitelní :-(


Zprávy z nového domova

10. 12. 2019

 

Dostali jsme milou zprávičku z nového domova našeho posledníno odchovu teddynek Šafinky a Širy a jejich kamarádky peruánky Tenesí. Děkujeme za pěkné fotky, ze kterých čiší úžasná pohoda a jsme rádi, že se můžeme podělit. Velmi rádi slyšíme, že se našim odchovancům daří dobře a dělají svým majitelům radost :-)


Beatrice

06. 12. 2019

Domov změnila  skinnička Beatrice, odjela dnes večer za kamarádkou do Letňan


Kontakt

 

      místo působení
- PERUC ( okr.Louny ) 

       tel. 607 814 846
možno volat od 14 do 24 hodin

UÍK