:) Novinky

            PRO CELÝ TEXT A VÍCE FOTOGRAFIÍ
ROZKLIKNĚTE NADPIS NOVINKY, KTERÁ VÁS ZAUJALA...

Ten kluk má smůlu :-(

02. 11. 2012

Dnes odjel do nového domova merináček Matyáš. Tím, co má smůlu, však nemyslím samozřejmě jeho, ale jeho kamaráda - coroneťáka Gerryho, který měl jet s ním, pak si to ale noví majitelé rozmysleli a vzali si jen Matyáška - na sólomazlíka. Byla to už Gerryho čtvrtá zrušená rezervace... Čím to, že jej všichni chtějí, ale nakonec si jej nikdo nevezme ?!? Stejně je na tom i merinák Bertík, který se k nám již téměř před půlrokem vrátil - jeho majitelka, která ho měla ráda a rozmazlila ho, se jej nakonec musela ze zdr.důvodů vzdát ...a on tu už takovou dobu čeká na někoho, kdo by si jej odvezl domů a chtěl ho mít rád, hm... Jó, cestičky jsou někdy hoodně klikaté...


Rory

30. 10. 2012

Dnes v 19 hodin večer si přijela nová rodinka pro maličkého US teddíka Rorýska...


Život není peříčko ...

30. 10. 2012

Někdo by si mohl myslet, že mít morčátka je legrace a odchovy jdou tak nějak samy, člověk se o nic starat nemusí a najednou tam běhají mrňata, která se pak prodají a jsou penízky.. Jenže realita je poněkud jiná.Morčátka nejsou jen radost, ale také starost a zodpovědnost, někdy i smutek... Právě procházíme jednou takovou těžkou epizodou, konkrétně týká se Santy Fe.
( Pro celý text rozklikněte nadpis )


Cesty domů...

29. 10. 2012

V neděli odcestovaly do nového domova dvě US teddinky - Jamaica a maličká Penny, jdou do malé, začínající chs v Soběslavi. A dnes se vydala vstříc novému domovu malá peruánka Líza, a s ní odjel i saténový coronetík Cyril - ten jako partner k merince Quinně, která od nás odjela do téhož domova v Kynšperku nad Ohří začátkem léta...


Koťátka naposledy

25. 10. 2012

Neuvěřitelné stalo se skutkem :-) A i zbylá dvě koťátka našla docela rychle pěkný, nový domov v teplíčku.
Dnes po 19 hodině odjela ku Praze :-) Jsem ráda. protože jestli bude opravdu tak ošklivé počasí, jak předpovídají, bylo by to pro ně venku zlé... ( Velká kočka zvyklá na pobyt venku si snad poradí, ale malá koťata by na to mohla doplatit zdravotně ).
Děkujeme všem, kteří pomohli hledat, hlavně však těm, kteří se koťat ujali a teplo domova skutečně poskytli. Jsou to všechno milí lidé, takže věřím, že se budou mít koťátka doopravdy fajn :-))) Jsme rády, že se naše snaha vypiplat je a dát šanci na pěkný život vyplatila - tedy ne doslova a nám, byla to silně prodělečná akce, ale všechno se na peníze přepočítávat nedá - nemělo by ! Jsme šťastní, že to všechno mělo smysl a  naše snaha nevyzněla naprázdno :-)

VIDEO - vzpomínka na koťata


KOŤATA AKTUÁLNĚ

24. 10. 2012

Některá koťátka již našla nové domovy. Stále však tu jsou dvě koťátka, která to štěstí zatím neměla... Pořád čekají na hodné páníčky, kteří by se o ně postarali, poskytli domov a měli je rádi...


Malé sheltie

17. 10. 2012

Dnes časně zrána se Gabče narodily dvě maličké sheltie :-)


Prosím, pomozte najít koťatům nový domov !

14. 10. 2012

Na morčecí stránky nepatří, ale k nám ano...

23.8.2012 u nás na zahradě porodila "našecizí" kočka ( resp. cizí kočka , která si nás už přede dvěma lety adoptovala, říkáme jí E.T - Ítynka ( "Ítý volat domů "- jistě znáte  ;-)  koťata. A protože nemáme to srdce je připravit o život v jeho samém počátku, dostali u nás šanci žít, postarali jsme se o ně - a teď doufáme i v šanci najít jim pěkný, nový domov, aby z nich nebyli další toulaví bezprizorní chudáčci... Protože už ale doma máme své čtyři kočky ( také kdysi toulavé chudáčky, kterých jsme se ujali ), už nemůžeme další, byť bychom chtěli sebevíc.
Pokud jste u nás byli na dožínkách, viděli jste je a mohli se s nimi pomazlit :-) Ostatním je přiblížíme alespoň tímto VIDEEM a pár fotografiemi.
Koťata jsou mazlivá a zároveň všetečná, zvědavá a hravá, čistotná ( naučená na záchůdek ). Už opravdu jen čekají na toho pravého páníčka, který je chce mít rád, věnovat se jim a postarat se o ně. Hledají své místečko někde doma, v teple - protože nadchází ne zrovna pěkné období plné plískanic a zimy. Pokud je chcete Vy, nebo pokud víte o někom, kdo by rád chlupatého kamaráda nejen morčecího, poprosím - ozvěte se nám...


Chs Erli ruší chov

13. 10. 2012

Tak se nám k nám dostala zprávička ze spřátelené chs z Břeclavi, že ukončují ze zdr.důvodů chov a prodávají levně chovná morčata i odchovy. Jejich stránky  jsou aktualizované. Pokud máte o nějaké morčátko zájem, kontaktujte přímo paní Holubovou :-)


... a zase odchody :-)

12. 10. 2012

Tentokrát samé holky :-)


Směr nový domov

08. 10. 2012

V sobotu odjela do nového domova chovná US teddinka Haley, skinnička Edittka a v pondělí merinka Ian...


Teddíci - R2

05. 10. 2012

Dnes - krátce po třetí hodině odpoledne - začala rodit 
US teddinka Bibi ( už jsme jí říkali "koule s nožičkama" :-) 
a má čtyři kouzelné malé medvídky...


Přírůstky

02. 10. 2012

S "věkovým" rozdílem deseti hodin se narodily dva vrhy - 2 peruánci a 5 teddíků :-)


Earl

01. 10. 2012

Na sklonku dnešního dne odcestoval skinníček Earl a v noci doputoval do nového domova - chs v Brně...


Alpaky ze švédské linie

30. 09. 2012

Před půlhodinkou dorodila alpaka Berdeta, se Švédem má tři nádherná mimina :-)))