:) Shrnutí odchodů 12.-30.10.

30. 10. 2013

12.10.odjela do nového domova skinnička Nadine, tentýž den i dva mazlíci - dospělí kamarádi US teddy Edison a starší morčátko - tříletý coronet Edík.

25.10.odjel do Ústí nad Labem černý skinník Nody, do Prahy pak US teddinka Pipi

Den na to - 26.10. - odjela také do Prahy nádherná coronetka Qualittka a současně do Pikovic za Prahou  US teddík Kleofášek, který měl to štěstí, že se hned dva dny na to vrátili jeho noví páníčci,( kterým nebylo zatěžko znovu  absolvovat 80 km cestu sem a pak zase zpět  ) pro kamaráda, aby mu nebylo smutno - a tak do Pikovic putoval ještě malý teddík Robinson :-)))

27.10. odcestoval do Loun jeho bráška Ramon a do Chomutova coronetík Quick. A ten den se stěhovali spolu do Brna ještě dva bráškové - peruánci z posledního vrhu Síbinky - uličníčci Maiky a Maggi...

28.10. pak do Mostu US teddík Rikitan, do Loun US teddinka Poppy

a 30.října do Prahy dvě malé kamarádky merinka Quaja a coronetka Sisinka, ještě se za nimi chystá pravděpodobně i sestřička Sisinky - malá a nádherná coronetka Sangria. Takže těm určitě smutno nebude a nové majitelce a jejím dětem teda fakt také ne :-)))

Takže "vy všichni" - mějte se krásně, nezlobte nové páníčky - a těm přejeme hlavně hodně radosti s novými přírůstky do rodin :-)))