!? Diskuse, vzkazy

#400 přání

Přejeme vám krásné Vánoce a hodně radosti z morčátek a úspěchy v novém roce. Přihradilovi.

#398 Změna chování u morčat

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu ohledně změny chování u 2 samečků morčat (starší sameček má 4 měsíce, mladší přibliže 2-3). Obě morčata máme více jak měsíc, kdy spolu bezproblémově vycházely. Poslední dobou, ale na sebe vzájemně vržou zuby a párkrát již po sobě vyběhly. Klec jsme pro jistotu oddělili, takže spolu i nadále mají kontakt, ale chtěli jsme tím předejít případnému zranění. Existuje nějaká možnost, jak morčata \"usmířit\"? Ráda bych, aby současné oddělení klece bylo jen dočasným a ne trvalým řešením. Je mi známo, že mezi samečky tento problém může vzniknout, ale nevím, jak tuto situaci vhodně vyřešit. Předem děkuji za jakoukoliv radu.

#396 otazky

Dobry vecer,kdyz chci zacit s chovem morcat staci ze jsem v ceskem svazu chovatelu? nebo to je nejake zvlastni oddeleni ve svazu abych dostavala PP k mladatum.. Dekuji za odpoved :)

#394 dotaz

Dobrý den, máte moc pěkné stránky, dobře se v nich orientuje. A nádherná morčátka. Ráda bych si u vás nějaké vybrala pro dcerku. Máte už nabídku kompletní a nebo budete ještě nějaká přidávat ?

#392 mam par

mam par morcat ale nevim jestli kdyz poridim dalsi samicku tak jeslti pak nebude ta druha ublizovat miminum te druhe .nebo musi byt taky odelene