:P Diskuse, vzkazy

#343 Dobrá rada

Dobrý den, děkuji velmi za rady a ochotu, pomohlo to, už je ok. Oddechla jsem si, opravdu jsem se bála.Druhé morčátko asi ze zverexu tedy raději pořizovat nebudu, jsem poučená. Ale kamaráda mu koupím, to máte pravdu. Budu sledovat vaše stránky, máte je hezky přehledné. Zdraví Simona.

#341 Heylík

Zálomek není nic strašného a ničemu to nevadí. pokud je jeden, dostane i registrační číslo a může být zařazen do chovu. Není třeba tuto drobnou estetickou vadu nafukovat a dělat z toho kdovíjaké problémy ! Krom toho to na fotkách vidět je, takže chovatelky se ničím neprovinily a komu to vadí, tak si ho brát nebude, ne ? To je logické. Krásný je a kvalitní podle všeho také.Ale hold někdo si hraje na důležitého a bude se přít o slovíčka, lidi jsou prostě různí...Přeji Heylíkovi, aby našel pěkný domov a chovatelkám ještě hodně pěkných morčátek a co nejméně rejpalů !

#336 Heylík Luna

Dobrý den, nedá mi to nenapsat. Jak můžete jako chovatelka prodávat samečka Heylíka za kvalitní morčátko do chovu? Má na pravém uchu zálomek a takové morčátko není vhodné do chovu. Už jsem to u vás viděla několikrát.A člověk,který s chovem začíná se spoléhá,že mu prodáte opravdu kvalitní morče :-)

#334 děkujeme

Prostě mi to nedá a musím poděkovat ještě takto :-) Za nádhernou kudrlinku Seinu, opravdu miloučké a nádherné morčátko, které jsme si včera od vás přivezli, a hlavně za to milé překvapení - opravdu jsme nečekali, že ji dostaneme zcela zdarma a granulky k ní, počítali jsme s dohodnutou cenou.Takže fakt díky ! - Seznámení s Marlenkou proběhlo v pohodě, nyní jsou holky zalezlé spolu v domečku a překusují jablíčko .Potom pošlu do mejlu nějaké fotečky. Mějte se hezky,a pozdravujte rozčepýrka Zetíka, ten se nám také moc líbil...Rodina N.z Frýdlantu

#331 Nový rok

Hodně radosti z morčátek a úspěchů Vaší chs v roce 2016 přejí Svobodovi