:)Z nových domovů

Zde budeme zveřejňovat fotky a zprávičky
o tom, jak se daří "našim" morčátkům u Vás :-)
( samozřejmě jen pokud s tím budete souhlasit  )

               NADPIS vždy ROZKLINĚTE,
          dostanete se tak k celé zprávičce

!?Irik

29.5.2017

Tak jsme dnes dostali moc milou zprávičku z Ústí nad Labem, kam v březnu loňského roku odcestoval US teddík Irik. K tomu byly přiloženy fotky a svolení zveřejnění. Za vše opravdu moc děkujeme, udělalo nám to velkou radost. Nejen to, že se morčátka mají fajn a jejich majitelé jsou s nimi spokojení a mají je rádi, ale i to, že naše činnost má smysl a přináší "ovoce", jak se říká :-)
A k té doušce o dalším morčátku - nebyli by jediní, kdo by měli na mazlíky i více než dva morčíky a vyvrací tím fámy o nesnášenlivosti morčecích kluků ! :-) Ve vrhu Ch jsou ale zrovna všechny tři morčátka holky...
Přejeme všem hodně zdraví a pohody, :-)

^^Radim a Fenix

19.4.2017

Přesně před sedmi měsíci odjeli do nového domova za Prahou dva kamarádi - peruánec Radim a coronet Fenix. A dnes jsme dostali pozdrav, fotečky a svolení k jejich zveřejnění :) Za vše děkujeme a přejeme mnoho dalších pěkných společných dní...

=)Barilla a Cílinka

18.4.2017

V říjnu 2016 odjely do nového domova dvě morčinky - peruánka Barilla a saténová sheltie Cílinka. Není pochyb, že se jim daří velice dobře a že se s nimi jejich paničky určitě nenudí ;-) Děkujeme za příspěvek na naše stránky a přejeme pevné nervy s těmito rošťandami a hodně radosti a pohody !

!?Ještě jednou Bárt a Xeros

15.4.2017

Přišel nám pěkný pozdrav a velikonoční přání z nového domova Bártíka a Xerose, děkujeme a také přejeme hezké svátky jara :-)

..Ralfík a Nissan

12.4.2017

V sobotu 8.4. se další rodina rozrostla o dva morčecí kamarády - Ralfíka ( merino ) a Nissana '( sheltie ). Už jsme dostali první pozdrav a pěkné momentky, o které se svolením dělíme :-) A přejeme všem vespolek hezké nejen svátky jara :-)

:PXavier

11.4.2017

V neděli 9.dubna si přijela z Chomutova pro skinníčka Xaviera jeho nová majitelka. Čekala, až vyroste natolik, aby mohl odjet s ní domů, kde už na něj čekal maličko starší černý skinny kamarád v krásném, novém výběhu ... Vypadá to, že se kluci sžili dobře a velice rychle, za což jsme rádi a přejeme všem dohromady mnoho hezkých chvilek :-)

^^Šarp a Šajn

11.4.2017

V neděli 26.března  2017 odjeli do nového domova do Litoměřic dva bráškové  US teddy - tmavší Šarp ( Bad ) a světlejší Šajn ( Terence ). Dostali se do fajn rodinky, která se opravdu snaží udělat maximum pro jejich spokojenost . Dnes jsme dostali zajímavé povídání a hezké fotečky, za které mooc děkujeme stejně jako za svolení pochlubit se jimi na našich webovkách ! A samozřejmě přejeme, aby jim obě morčecí zlobidýlka přinášeli jen pohodu a radost :-)

:)Šemík a Šanny

28.3.2017

Ve čtvrtek 23.3.2017 odjel do Kladna maličký US teddy Šemík . Za kamarádem -  bílým US teddíkem jménem Šanny, který odfrčel tamtéž o fous dříve ( 21.8.2016 ).
V této domácnosti jsou ještě dva morčíci od nás, nesnášenlivka - alpaka Matteo a s ním mladší US teddík Alánek, ale ti jsou spokojení sami se sebou a chudák Šanny byl tak nějak "sám v houfu". Takže si jejich človíci počkali na další vrh Š a odvezli si Šemíka, který sice není kůň, jak by jméno napovídalo, ( což je dobře, protože to by se Šanníkovi asi  moc nelíbilo ;-) , ale čistokrevný morčík...
Z počátku byly trochu obavy, jak bude probíhat seznamování a jestli klapne soužití, ale protože Matteo je výjimka potvrzující pravidlo, proběhlo tentokrát dle ( mého ) předpokladu vše tak, jak mělo. Ostatně to můžete posoudit sami z řádků., které jsme dostali z Kladna a za které moc děkujeme ! Také díky za fotky, umožňující nákuk do morčecího soukromí.

Takže - přejeme už JEN radost z morčecích rošťáčků a samé veselé zážitky.  A budeme se těšit na další vyprávění, případně obrázky :-)

..Qvěta a Qaida

26.3.2017

5.listopadu 2016 odjely do nového domova v Ústí nad Labem dvě sestřičky - coronetky Qvěta a Qaida. A dnes jsme dostali moc pěkné fotky a psaníčko - děkujeme ! Obě holky opravdu vyrostly do krásy, a jsme rády, že i přes drobné nesnáze ( pravděpodobně související vždy s obdobím říje ) přinášejí radost a jsou milovanými členy rodinky, která je náležitě rozmazluje :-)

:PBárt a Xeros

22.2.2017

Před měsícem odjeli do nového domova v Praze dva kamarádi - US teddy Bárt a peruánec Xeros. A dnes jsme dostali pozdrav a fotečky, za které moc děkujeme :-)

=)Bessi a Leontýnka

16.2.2017

V neděli 12.února odjely do nového domova v Brně dvě kamarádky - US teddynka Bessi a genová skinnička Leontýnka. Holky mají bezva domov a milující a pozorné páníčky, kteří se o ně dobře starají - co si víc přát ? :-) Takže posíláme do Brna kromě pozdravů i přání pohody a radosti ze vzájemného spolubytí :-)

^^Fiona

24.12.2016

Děkujeme :-)
Zdravíme Vás, Fionku i její kamarádky
a přejeme co nejlepší rok 2017 !

..Emien a Dandášek

24.12.2016

Na konci března 2016 odjeli do nového domova v Brně dva mrňousové - dva opravdu na svůj věk drobečci - coronetík Emien a peruánec Dandášek. No a dnes jsme dostali krásné přání k Vánocům i s fotečkou obou klučíků, ze kterých vyrostli opravdu fešáci :-) Děkujeme, přejeme také hezké svátky Vánoční a do nového roku všem pevné zdraví a hodně pohody a radosti :-)

=)Derick a Hanibal + Xixao

24.12.2016

Začátkem srpna letošního roku si přijeli smutní páníčci z Plzně pro kamaráda k osiřelémi peruánci Xixaovi ( kterého si odvezli od nás před více než 2 roky i s bráškou Xantosem, který v červenci odešel za duhový most ). Vybrali mu rovnou dva - coroneta Hanibala a alpaku Dericka. A dnes jsme dostali přímo Vánoční pozdrav a fotečky se všemi morčecími mazlíky. Je naprosto zřejmé, že se mají fajn a je o ně dobře a s láskou postaráno :-) Děkujeme za fotky a přejeme hezké nejen svátky Vánoční, ale pokud možno stálou pohodu a žádné jobovky v roce 2017...

:)Šarm a Rostík

20.12.2016

Před rokem odjeli dělat radost pod vánoční stromeček dva skinníci - Šarm a Rostík. A dnes od nich - tedy prostřednictvím jejich páníčků - dostáváme také vánoční pozdrav a fotečky, ze kterých máme opravdu radost. Vždy potěší, když vidíme, že se naši odchovanci mají skutečně skvěle :-)
Přejeme všem krásné Vánoce a stejně krásný celý nový rok !