:)Z nových domovů

Zde budeme zveřejňovat fotky a zprávičky
o tom, jak se daří "našim" morčátkům u Vás :-)
( samozřejmě jen pokud s tím budete souhlasit  )

               NADPIS vždy ROZKLINĚTE,
          dostanete se tak k celé zprávičce

:PIrik

18.3.2019

3.února 2016 se narodil US teddy Irik. A zhruba šest týdnů poté odjel do nového domova v Ústí nad Labem. Dnes jsme dostali moc milou zprávičku i s fotkama Irika i jeho kamaráda - ze dne oslavy jeho třetích narozenin. Máme z toho velikou radost stejně jako z toho, že je v pořádku a má se opravdu fajn :-) Děkujeme ...

:)Šarp a Šajn

18.2.2018

Skoro po roce dostáváme opět zprávičky z Litoměřic o tom, jak se daří morčecím zlobidýlkům od nás. Děkujeme moc i za fotky i písání, jsme rádi, že se morčíci stali právoplatnými členy této sympatické rodiny, která je má ráda,  a přejeme i  nadále hoodně trpělivosti a radosti :-)

:PCharlie a Karlík

7.2.2018

V pondělí 5.února odjeli do nového domova nejmladší odstávčata - US teddíci Charlie a Karlík. Věříme, že si brzy zvyknou, bude se jim tam líbit a budou  zdrojem radosti a pohody. Vždyť ne nadarmo se říká, "co je vysíláno, to se vrací."..... a platí to i o morčátkách a jejich majitelích :-) Každopádně děkujeme moc za  první zprávy o jejich aklimatizaci v novém domově , fotečky i svolení zveřejnění na našich stránkách ...

:PZdar a Zorbík

1.2.2018

Před 4 měsíci - 7.10.2017 - odjeli do nového domova dva skinny bráškové. Dnes jsme dostali milou zprávičku a fotky, za které moc děkujeme. Jsme rádi, že se jim daří dobře a že ve své nové rodině našli plné "mazlící uplatnění" :-D

!?Leonard a Luciánek

28.11.2017

Tak nám odjeli bráškové z vrhu L 15 do nového domova. Jsme rádi, že mohou zůstat spolu, jsou na sebe fixovaní a určitě jim to pomůže. Panička je velmi starostlivá, takže se budou mít určitě fajn. Hodně štěstí, kluci, a nezlobte tam :-)

=)Irik

29.5.2017

Tak jsme dnes dostali moc milou zprávičku z Ústí nad Labem, kam v březnu loňského roku odcestoval US teddík Irik. K tomu byly přiloženy fotky a svolení zveřejnění. Za vše opravdu moc děkujeme, udělalo nám to velkou radost. Nejen to, že se morčátka mají fajn a jejich majitelé jsou s nimi spokojení a mají je rádi, ale i to, že naše činnost má smysl a přináší "ovoce", jak se říká :-)
A k té doušce o dalším morčátku - nebyli by jediní, kdo by měli na mazlíky i více než dva morčíky a vyvrací tím fámy o nesnášenlivosti morčecích kluků ! :-) Ve vrhu Ch jsou ale zrovna všechny tři morčátka holky...
Přejeme všem hodně zdraví a pohody, :-)

:)Radim a Fenix

19.4.2017

Přesně před sedmi měsíci odjeli do nového domova za Prahou dva kamarádi - peruánec Radim a coronet Fenix. A dnes jsme dostali pozdrav, fotečky a svolení k jejich zveřejnění :) Za vše děkujeme a přejeme mnoho dalších pěkných společných dní...

!?Barilla a Cílinka

18.4.2017

V říjnu 2016 odjely do nového domova dvě morčinky - peruánka Barilla a saténová sheltie Cílinka. Není pochyb, že se jim daří velice dobře a že se s nimi jejich paničky určitě nenudí ;-) Děkujeme za příspěvek na naše stránky a přejeme pevné nervy s těmito rošťandami a hodně radosti a pohody !

=)Ještě jednou Bárt a Xeros

15.4.2017

Přišel nám pěkný pozdrav a velikonoční přání z nového domova Bártíka a Xerose, děkujeme a také přejeme hezké svátky jara :-)

:PRalfík a Nissan

12.4.2017

V sobotu 8.4. se další rodina rozrostla o dva morčecí kamarády - Ralfíka ( merino ) a Nissana '( sheltie ). Už jsme dostali první pozdrav a pěkné momentky, o které se svolením dělíme :-) A přejeme všem vespolek hezké nejen svátky jara :-)

^^Xavier

11.4.2017

V neděli 9.dubna si přijela z Chomutova pro skinníčka Xaviera jeho nová majitelka. Čekala, až vyroste natolik, aby mohl odjet s ní domů, kde už na něj čekal maličko starší černý skinny kamarád v krásném, novém výběhu ... Vypadá to, že se kluci sžili dobře a velice rychle, za což jsme rádi a přejeme všem dohromady mnoho hezkých chvilek :-)

!?Šarp a Šajn

11.4.2017

V neděli 26.března  2017 odjeli do nového domova do Litoměřic dva bráškové  US teddy - tmavší Šarp ( Bad ) a světlejší Šajn ( Terence ). Dostali se do fajn rodinky, která se opravdu snaží udělat maximum pro jejich spokojenost . Dnes jsme dostali zajímavé povídání a hezké fotečky, za které mooc děkujeme stejně jako za svolení pochlubit se jimi na našich webovkách ! A samozřejmě přejeme, aby jim obě morčecí zlobidýlka přinášeli jen pohodu a radost :-)

..Šemík a Šanny

28.3.2017

Ve čtvrtek 23.3.2017 odjel do Kladna maličký US teddy Šemík . Za kamarádem -  bílým US teddíkem jménem Šanny, který odfrčel tamtéž o fous dříve ( 21.8.2016 ).
V této domácnosti jsou ještě dva morčíci od nás, nesnášenlivka - alpaka Matteo a s ním mladší US teddík Alánek, ale ti jsou spokojení sami se sebou a chudák Šanny byl tak nějak "sám v houfu". Takže si jejich človíci počkali na další vrh Š a odvezli si Šemíka, který sice není kůň, jak by jméno napovídalo, ( což je dobře, protože to by se Šanníkovi asi  moc nelíbilo ;-) , ale čistokrevný morčík...
Z počátku byly trochu obavy, jak bude probíhat seznamování a jestli klapne soužití, ale protože Matteo je výjimka potvrzující pravidlo, proběhlo tentokrát dle ( mého ) předpokladu vše tak, jak mělo. Ostatně to můžete posoudit sami z řádků., které jsme dostali z Kladna a za které moc děkujeme ! Také díky za fotky, umožňující nákuk do morčecího soukromí.

Takže - přejeme už JEN radost z morčecích rošťáčků a samé veselé zážitky.  A budeme se těšit na další vyprávění, případně obrázky :-)

=)Qvěta a Qaida

26.3.2017

5.listopadu 2016 odjely do nového domova v Ústí nad Labem dvě sestřičky - coronetky Qvěta a Qaida. A dnes jsme dostali moc pěkné fotky a psaníčko - děkujeme ! Obě holky opravdu vyrostly do krásy, a jsme rády, že i přes drobné nesnáze ( pravděpodobně související vždy s obdobím říje ) přinášejí radost a jsou milovanými členy rodinky, která je náležitě rozmazluje :-)

:PBárt a Xeros

22.2.2017

Před měsícem odjeli do nového domova v Praze dva kamarádi - US teddy Bárt a peruánec Xeros. A dnes jsme dostali pozdrav a fotečky, za které moc děkujeme :-)