!?Z nových domovů

Zde budeme zveřejňovat fotky a zprávičky
o tom, jak se daří "našim" morčátkům u Vás :-)
( samozřejmě jen pokud s tím budete souhlasit  )

               NADPIS vždy ROZKLINĚTE,
          dostanete se tak k celé zprávičce

^^Java

V neděli 17.6.2012 se konečně naše skinnička Java, která našla nový domov v chs U stezníka, dostala po nějakých peripetiích, kam patří. Už je "doma" a snad bude své chovatelce přinášet stejnou radost, jako nám tady nebo slečně Melzerové, která se o ni přechodně nějakou dobu starala

^^Kuba

27.5.2012 odcestoval do nového domova u Poděbrad do chs Cavia Van Orton náš coronetík Kuba.

=)Ikaya

Ikaya odcestovala v pátek 25.5.2012 na mazlíčka k prvňáčkovi Martínkovi. Dostala nové jméno "Rozinka" a je v novém domově moc spokojená :-)

:)Klaudie

Dnes - 14.6.2012 - jsme dostali zprávičku,
která opravdu potěší !
Děkujeme :-)

!?Xara a Žofinka

Před vánoci roku 2011 odcestovaly do nového domova v České Lípě na mazlinky ke dvěma holčičkám i dvě morčecí holčičky z našeho chovu. Xara ( přejmenována na Šmoulinku ) a Žofinka ( přejmenována na Šmudlinku :-) I když to nějaký ten pátek už je, přesto potěší, když se dozvíme, že se mají fajn a v rodině dělají radost :-)

!?Vincent

Vincent odjel do nového domova 26.října loňského roku, a dnes ( 24.8.2012 ) jsme dostali pěknou fotku - jako televizního diváka :-)

=)Aldo a Lojzík

V polovině listopadu 2011 odjeli do nového domova dva krátkosrstí kamarádi - Lojzík a Aldo. Protože byli odebraní nikoli najednou, ale s týdenním odstupem ( Lojzík smutýnkoval ), tak si stihli trochu odvyknout a museli se na sebe zase zvykat, ale netrvalo dlouho a byla z nich opět nerozlučná dvojka :-) Dostali jsme několik zpráviček a obrázků z nového domova, tak se o ně rádi podělíme. A přejeme i nadále hodně radosti ze vzájemného soužití :-)

=)Damiánek a Yonny Gold

!?Daret

Tak takové zprávičky dostáváme opravdu rádi :-)

:)Robinson

28.10.2013

Tak toto opravdu potěší :-)

:PHolly, Scarlett a Lilienka