..Z nových domovů

Zde budeme zveřejňovat fotky a zprávičky
o tom, jak se daří "našim" morčátkům u Vás :-)
( samozřejmě jen pokud s tím budete souhlasit  )

               NADPIS vždy ROZKLINĚTE,
          dostanete se tak k celé zprávičce

:)Bessi a Leontýnka

16.2.2017

V neděli 12.února odjely do nového domova v Brně dvě kamarádky - US teddynka Bessi a genová skinnička Leontýnka. Holky mají bezva domov a milující a pozorné páníčky, kteří se o ně dobře starají - co si víc přát ? :-) Takže posíláme do Brna kromě pozdravů i přání pohody a radosti ze vzájemného spolubytí :-)

..Fiona

24.12.2016

Děkujeme :-)
Zdravíme Vás, Fionku i její kamarádky
a přejeme co nejlepší rok 2017 !

^^Emien a Dandášek

24.12.2016

Na konci března 2016 odjeli do nového domova v Brně dva mrňousové - dva opravdu na svůj věk drobečci - coronetík Emien a peruánec Dandášek. No a dnes jsme dostali krásné přání k Vánocům i s fotečkou obou klučíků, ze kterých vyrostli opravdu fešáci :-) Děkujeme, přejeme také hezké svátky Vánoční a do nového roku všem pevné zdraví a hodně pohody a radosti :-)

:PDerick a Hanibal + Xixao

24.12.2016

Začátkem srpna letošního roku si přijeli smutní páníčci z Plzně pro kamaráda k osiřelémi peruánci Xixaovi ( kterého si odvezli od nás před více než 2 roky i s bráškou Xantosem, který v červenci odešel za duhový most ). Vybrali mu rovnou dva - coroneta Hanibala a alpaku Dericka. A dnes jsme dostali přímo Vánoční pozdrav a fotečky se všemi morčecími mazlíky. Je naprosto zřejmé, že se mají fajn a je o ně dobře a s láskou postaráno :-) Děkujeme za fotky a přejeme hezké nejen svátky Vánoční, ale pokud možno stálou pohodu a žádné jobovky v roce 2017...

..Šarm a Rostík

20.12.2016

Před rokem odjeli dělat radost pod vánoční stromeček dva skinníci - Šarm a Rostík. A dnes od nich - tedy prostřednictvím jejich páníčků - dostáváme také vánoční pozdrav a fotečky, ze kterých máme opravdu radost. Vždy potěší, když vidíme, že se naši odchovanci mají skutečně skvěle :-)
Přejeme všem krásné Vánoce a stejně krásný celý nový rok !

=)Ron

18.12.2016

Dnes odfrčel ku Praze za starším kamarádem maličký peruáneček Ron, a už tu máme fotky ze seznamování - děkujeme ! Jsme rádi, že vše proběhlo bez problémů a všichni jsou spokojení :o)

^^Raen a Word

5.12.2016

Nedlouho po odjezdu malého coroneta Worda a peruánce Raena do nového domova došly emailem moc hezké fotky dětí, které morčátka dostaly jako dárek k Mikuláši, a já jsem moc ráda, že je morčátka oslovila a líbí se jim. Děkuji za svolení tyto fotky umístit sem, na naše stránky a možnost podělit se o radost s návštěvníky našeho webu  :-)

!?Piki Bruno

29.10.2016

Maličký skinník odjel v předvečer státního svátku do nového domova v Mostě rovnou od mámy a sourozenců, sám. Začátek byl pro něj asi opravdu hodně těžký, nicméně se se situací vyrovnává statečně za vydatné pomoci jeho lidských kamarádek, kteří se mu věnují jak je to jen možné. Dnes jsme dostali i fotečky, o které se se svolením majitelů dělíme a děkujeme, a které provázelo milé tel. povídání, z něhož vyplývá, že jsou se svým novým malým morčátkem spokojeni . Daří se mu totiž zřejmě zaplnit prázdné místečko v srdcích i kleci po svém pětiletém prastrýčkovi Unique Chin Chin, který rodinu před nedávnem musel bohužel  navždy opustit... Přejeme, aby sluničko v podobě malého Bruníka svítilo a hřálo  tak dlouho, jak to jen bude možné ...

..Alan

26.10.2016

Tak jsme dostali pěkné fotky teddíka Alánka, ( děkujeme moc ), který od nás odjel za morčecími kamarády v sobotu 24.9.2016, a to z toho důvodu, že morčíci byli tři a jeden z nich stál tak trochu na "okraji společnosti", takže se myslelo, že to další kamarád - v tomto případě Alánek - spraví. No možná vylepšil postavení Mattea, alpaky, protože teď už není sám ( mezi ostatními ), ale na procházky chodí s Alánkem raději odděleně od druhé dvojky morčecí, protože si  prostě nesedli Matteo s teddíkem Šannym. Vše je to hlavně o individuálních povahách jedinců, a tak jako se někdy nemusí dva konkrétní jedinci rasy lidské, u morčat to není jiné. Prostě Bártík má kamaráda Šannyho, a Matteo dostal kamaráda Alánka... A je to :-) Jejich lidští kamarádi jsou se situací srozuměni a smířeni, takže krom občasných akčních chvilek je vlastně "klídek, pohoda " :-) Aspoň se všichni dohromady nenudí a zpestřuje jim to jejich běžný každodenní život....... Takže přejeme všem účastníkům této nezbedné morčecí rodinky dostatek příležitostí k trénování lidské trpělivosti - a jejich milujícím páníčkům hodně radosti ze svých zlobidýlek :-)

..Akátek

11.10.2016

V sobotu 8.10. našel pěkný nový domov i Akátek, poslední US teddík z áčkové rodinky. Trvalo mu to sice trochu déle, ale někdy se čekání na ty pravé lidičky opravdu vyplatí :-) Děkujeme moc za milou zprávičku i fotku a přejeme hodně vzájemné náklonnosti a spoustu hezkých společných chvil :-)

A po nějaké době za ním odcestovai i kamarád Unas, také děkujeme za fotky :-)

=)Jeník

7.9.2016
Již týden je v novém domově ve Šlapanicích u Brna i peruáneček Jeník. Daří se mu dobře a své nové majitele poněkud asi překvapil svou neposedností, ale aspoň je s ním veselo :-)
Dnes jsme dostaly svolení ke zveřejnění fotek, děkujeme moc :-)

^^Holly, Lilie a Scarlet

5.9.2016
Před rokem odjela na Moravu do nového domova skinnička Holly, před pár dny za ní přicestovaly další dvě morčinky od nás. Dnes jsme dostali milou zprávičku a pěkné fotky všech tří morčinek, tak máme radost a děkujeme ! :-)

..Šárinka a Xsara

2.9.2016
První zářijový den odcestovala do nového domova US teddynka Šárinka dělat společnost Xsaře, také US teddynce od nás, která je v Moravských Budějovicích  od června. Odešla jí totiž kamarádka Sisinka, ke které byla Xsara začátkem léta pořízena, a tak její člověčí kamarádi nechtěli, aby zůstala jako morčátko  samotná. Holky jsou spolu spokojené stejně jako jejich majitelé, což jsme moc rádi a přejeme hodně radosti všem ... A děkujeme za pěkné fotky :-)

!?Frída a Beatka

27.8.2016

Opět nás potěšily fotečky z nového domova skinniček Frídy a Beatky, děkujeme moc
a přejeme Beatce brzké uzdravení pacinky !

..Šanny a Matteo

21.8.2016

Dnes odjeli do nového domova v Kladně dva kamarádi - alpaka Matteo a US teddík Šanny, oba jako noví kamarádi k tříletému teddíkovi Bártovi, který přišel o brášku a bylo mu smutno. Proto nás velmi těší zprávička, že jsou kluci v pohodě a je jim spolu dobře, a tím pádem i novým majitelům dělají radost :-) Přejeme co nejvíce hezkých společných dnů  a děkujeme za zprávičky, fotku i pěkný domov pro kluky :-)