=)Z nových domovů

Zde budeme zveřejňovat fotky a zprávičky
o tom, jak se daří "našim" morčátkům u Vás :-)
( samozřejmě jen pokud s tím budete souhlasit  )

               NADPIS vždy ROZKLINĚTE,
          dostanete se tak k celé zprávičce

:PBertíček a Matýsek

28.6.2016

Děkujeme za pozdrav z Plzně :-)

..Xsara

12.6.2016
V pátek odcestovala do nového domova v Moravských Budějovicích malá US teddynka Xsara,-  ke starší morčecí kamarádce Sisi. Dnes jsme dostaly ke zprávičce  také pár pěkných fotek, o které se můžeme podělit :-) Děkujeme za ně i za zprávičky a přejeme radost a pohodu nejen morčátkům !

:POliver

18.5.2016
Ještě jeden moc miílý pozdrav k nám dnes dorazil, a to od dětí ze spec. MŠ v Lounech. Už je to přes rok a půl, co bílý teddík Oliver odjel dětem dělat společníka a radost, no a vypadá to, že svou misi plní na jedničku :-) Děkujeme moc za  zprávičku a krásné fotky, máme radost z nich i z toho , že se mu dobře daří a jen kvete ;-)
                                   Jen tak dál...

:PMango

18.5.2016
Tak dneska jsme dostali úžasný pozdrav, hned se s Vámi o něj musíme podělit :-) Je od Bobíka - alias Manga, který od nás odjel do nového domova před čtyřmi lety. A jak sám píše - má se fajn :-) Tak mu přejeme vše nejlepší k narozeninkám a aby ještě hoodně dlouho dělal svým páníčkům a psímu kamarádovi radost :-)

..Lískulka

Příjemným překvapením byl mejlík od majitelky, jejíž morčátko od nás oslaví za týden už své čtvrté narozeninky ! Fotečka potěšila stejně jako zprávička, že se má stále dobře :-) Děkujeme, a ať své narozeninky "oslaví" v pohodě a ve zdraví ku radosti svých majitelů ...

^^Lottar a Pierr

Ve čtvrtek 21.dubna odjeli do nového domova v Říčanech dva kamarádi - skinník Lottar a US teddy Pierr. Obě zlobidýlka se mají fajn, dostaly jsme zprávičku , za kterou děkujeme  a přejeme i přes drobné počáteční nesnáze spoustu zajímavých chvil :-)

!?Fanny a Dakara

13.4.2O16

V srpnu loňského roku odcestovaly do sousední vesnice dvě krásné US teddynky, a dnes jsme opět dostaly pár milých řádečků a pěkné fotografie, za které moc děkujeme !
Přejeme hezké jaro morčátkům i jejich majitelům :-.)

:PFríduška

10.3.2016
Zhruba před týdnem odjela do nového domova malá skinnička Frída, a to potěšit nejen nové majitelky - maminku s dcerkou, ale také smutnou skinničku Beatku ( ta od nás odjela tamtéž v srpnu 2013 ), protože jí náhle odešla do nebíčka morčecí kamarádka - peruánka Dolly . Nutno uznat, že krok nových majitelů byl prozíravý a určitě Beatce pomohl. Dnes jsem dostala milou zprávičku a fotky, které mi udělaly radost a za něž moc děkuji ! Přejeme všem spoustu pohodičky :-)

:)Týna a Tilly

27.2.2016
Přede dvěma měsíci a týdnem odjely do nového domova v Liberci dvě sestřičky US teddinky od naší Heuréky. Podle všeho se mají skvěle, dostaly jsme z jejich domova pozdrav a fotečky, za které děkujeme a přejeme, aby se měly všechny hoky moc fajn :-)

=)Venny a Viva

26.2.2016
Přesně  před rokem  odjely do nového  domova   v Lounech jako dárek k 60.narozeninám paní Š.   dvě malé skinničky - sestřičky Venny a Viva. Dárek od syna se opravdu povedl , potěšil, a skinničky dodnes dělají radost nejen majitelce, ale i jejímu vnoučkovi. Dostáváme časté zprávičky,  pěkné fotky i videa,     ( za které děkujeme ), takže víme, že se jim daří více než dobře a je o ně postaráno jako o miminka - mají vše, co potřebují a spoustu lásky navíc :-) Přejeme paní Š. k těm letošním narozeninám kromě pevného zdraví i nadále spoustu pohody, elánu, optimismu a radosti nejen se svými morčecími zlobidýlky :-)

..Unitty

13.2.2016

Jedno z morčátek které odjelo před vánoci do nového domova, byla i krásná sheltie Unittka. Bydlí na Moravě s morčecí kamarádkou a moc hodnou paničkou, která se o ni pečlivě stará. Dostali jsme dnes zprávičku a fotky, o které se dělíme, abyste se mohli také podívat :-)
                  No a samozřejmě přejeme mnoho pěkných společných dní :-)

:)Molly

12.2.2016

Dostaly jsme krásné povídání a milé fotečky z nového domova Molly, která se přestěhovala před pár dny. Musím říct, že podobné zprávičky mne velmi těší a jsem ráda, že se má tak pěkně :-) Molly u nás byla od května 2014 , pochází z chs Cavia Carnea a je to moc milá morčinka. Protože jí ale mateřství zmáhá, rozhodli jsme se najít jí pěkný nový domov, kde ji budou brát, jaká je. No a to se podařilo - má  se opravdu dobře,bydlí s malou morčecí kamarádkou a je to mazlinka jak vystřižená :-) Přejeme všem hodně hodně pohody a radosti !

:)Dakara a Fanny

27.9.2015

Před pár dny odjely do nového domova v Lounech dvě morčecí kamarádky - US teddinky - černá Fannynka a bílá Dakara. A dnes jsme dostali zprávičku, že se mají fajn, včetně pěkné fotečky. Jsme rády, že se o ní můžeme podělit :-) Děkujeme moc a přejeme hodně radosti !

^^Takeo a Poll

31.8.2015

Začátkem srpna odjeli do nového domova v Litvínově dva morčecí kluci, US teddy Takeo a merino Poll. Dnes jsme dostali milou zprávičku a moc hezké fotky, za které opravdu moc děkujeme, máme radost ! Přejeme nejen Vaší dcerce hoodně hezkých chvil strávených společně s morčátky :-)

=)Oliver

23.8.2015

Před rokem od nás odjel do spec. MŠ v Lounech US teddy Oliver. Sice sám, bez stálého morčecího kamaráda, ( takovou společnost ale na chvíli také měl ), zato má spoustu kamarádů člověčích, a vypadá to, že je spokojený . Není nad spoustu ručiček, co jej krmí a hladí ... ;-) Děkujeme tedy za dnešní zprávičku a kouzelné fotečky a přejeme hodně hezkých společných chvil !