:)Z nových domovů

Zde budeme zveřejňovat fotky a zprávičky
o tom, jak se daří "našim" morčátkům u Vás :-)
( samozřejmě jen pokud s tím budete souhlasit  )

               NADPIS vždy ROZKLINĚTE,
          dostanete se tak k celé zprávičce

!?Etta a Eilika

6.4.2014

Dnešní pozdrav je od skinniček Etty a Eiliky, - podle všeho jsou to nejen mazlíci, ale i pěkné rošťandy, které i přesto dělají v "novém" domově radost :-) Přejeme spoustu zážitků a veselých chvilek s těmito všetečkami :-) A děkujeme za zprávu i fotky !

!?Honzík a Lewisek

3.4.2014
Od dubna mají nový domov dva teddíci, kamarádi Honzík a Lewis. Našly prima rodinu ( nebo rodina je ;-), kde je mají rádi a mají se tam fajn. Netrvalo totiž dlouho a máme tu první fotky a zprávičku, děkujeme moc a přejeme hooodně vzájemné radosti ;-)

:)Jarda+Jágr

2.4.

Fotky a zprávičky chodí i z Ostravy, kde je vícero "našich" morčátek. Tentokráte jsou obrázkové pozdravy od teddíků Jardy a Jágra. Díky !!! :-)

=)Ilči

23.3.2014

Coronetík Ilči oslavil před pár dny  rok života a v dubnu tomu bude také již  rok, co  je ve svém ( už ne novém ;-) domově. O tom, že se má hezky, není vůbec pochyb. Svědčí o tom milé řádky a pěkné fotečky, za které moc děkujeme ! Přejeme mnoho dalších pěkných společných dní plných sluníčka a pohody !

!?Cácorka

12.3.2014

Tak jsme dostali po více než měsíci od jejího odchodu do nového domova zprávičky i o Cácorce, teddince, na kterou její malá majitelka hoodně dlouho čekala ! Morčinka se má  dobře a dělá radost celé rodině - tak to jsme rádi. Děkujeme moc za hezkou fotečku a milou zprávičku, a přejeme i nadále hodně pohody a veselých zážitků :-)

=)Čepeček

5.3.2014

V neděli 2.března odjel do nového domova na Moravě alpačák Čepeček, jako budoucí ženich ke dvěma peruánským nevěstám. Má pro sebe metrovou klec, vedle dvě zatím malé kamarádky a hodnou paničku, která se o všechna morčátka
                                   pečlivě stará :) Jsme rádi za komunikaci
                                   a zprávičky, jak si klučík zvyká.
                                   A přejeme, aby všem bylo spolu fajn !

=)Gita

4.3.2014

Tak jsme dostali milé zprávičky z nového domova Gitušky.
Má fajn človíčka jako kamaráda ( který slaví narozeninky - gratulujeme )
a hezký domov...
Děkujeme a přejeme hodně hezkých společných okamžiků !

!?Maggi a Maiky

3.3.2014

Tentokrát jsou nové zprávičky a fotky z Brna - nového domova peruánců od Síbinky. Maggi a Maiky odcestovali koncem října loňského roku a evidentně se jim vede více než dobře :-)

Děkujeme, a těšíme se časem na další ;-)

^^Celinka

23.2.2014

Ještě týž den, co odjela Celine do nového domova za morčecí kamarádkou jsme dostali několik zpráviček z aktuálního dění.
Moc za ně děkujeme a přejeme, aby si co nejrychleji zvykla a bylo vše fajn :-)

:)Galinka a Berinka

18.2.2014

Před pěti dny odjely do nového domova v Brandýse nad Labem dvě morčecí sestřičky, teddiny Galaxie a Gerbera. Holčička Anička se konečně dočkala svých mazlíčků a předpokládám, že nyní již spolu tvoří "nerozlučnou trojku" ;-) Že začátky nebývají vždy lehké ví snad každý, kdo někdy nějaké morčátko měl. Ale holky vše zvládly na jedničku - všechny tři - o čemž svědčí následující řádky, a tak jsme se mohli potěšit hezkými fotečkami, za které moc děkujeme ! :-)

!?Winky a Xantypka

30.1.2014
Rok utekl jako voda a my tu máme zprávičku a fotky z domova Winky a Xantypky. Děkujeme mooc :-)))

^^Robinson a Kleofášek

12.1.2014
Opět zprávičky a fotky z nového domova teddíků Kleofáška a Robinsonka :-) Díky !

=)Inna

11.1.2014
Na Silvestra odjela k nové rodině a kamarádům merinka Inna.
Z nového domova dostáváme pravidelně zprávičky i sem tam nějakou fotečku
Daří se jí dobře a to jsme moc rádi, děkujeme  :-)

=)Onya

28.11.2013

Fotečky a zpráva z nového domovy skinničky jménem Onya - díky .-)

..Rublík

Začátkem listopadu odjel do nového domova na sólomazlíka malý teddík Rublík Dostal nové ( a moc hezké )  jméno - Toník a všichni se těšili, jak nahradí ztraceného morčecího mazlíčka... Jenže  zrovna toto morčátko neslo odstav a současně odchod do nového domova nějak hůře než ostatní, a to i přesto, že byl téměř poslední z pěti sourozenců, kdo opustil "rodné hnízdo " a věk i váhu měl přiměřenou situaci... Měli jsme všichni o něj docela strach. Byl apatický a málo jedl. Začátek byl tedy krušný pro všechny... Naštěstí mu vzorná péče a pozornost jeho nové rodiny pomohla se přes toto pro něj těžké období přenést a dnes už je to spokojené morčátko snad už opravdu pro radost :-)