:PZ nových domovů

Zde budeme zveřejňovat fotky a zprávičky
o tom, jak se daří "našim" morčátkům u Vás :-)
( samozřejmě jen pokud s tím budete souhlasit  )

               NADPIS vždy ROZKLINĚTE,
          dostanete se tak k celé zprávičce

^^Dollynka a Beatka

20.10.2013

Dnes jsme dostali pěkné fotky z Teplic - je na nich peruánka Dollynka a skinnička Beatka. Obě odjely v létě k další morčecí kamarádce do Teplic a mají se opravdu fajn :-)

Děkujeme za zprávičky i pěkné fotky !!! :-)

:PAnia

29.9.2013

Vítáme každou zprávičku o tom, jak se našim odchovancům daří v nových domovech. A nese-li se ta zprávička v podobném duchu, jako tato, jsme nesmírně potěšeny a máme radost :-)))

:PBeatka

14.8.2013

Ještě týž den, co Beatka odjela, jsme dostaly zprávičku i pár pěkných foteček. Děkujeme moc, a rády se o ně podělíme :-)

:)Cyrano a Žofré

Dnešní den ( 7.7.2013 ) začal moc hezkou zprávičkou - pozdravem z nového domova skinníka Žofrého a teddíka Cyrana :-) Rádi se podělíme a moc děkujeme ! :-)

=)Dolly

29.7.2013

Po delší době opět jedna krásná zprávička z nového domova . tentokráte od peruánky Dollynky :-)
Děkujeme ! :-)

=)Jamaica

18.5.2013

Krásná zprávička přišla z jihu Čech, Jamaica zvládla svůj první vrh na jedničku :-)
O fotečky se samozřejmě rádi podělíme
a přejeme morčecí rodince hodně zdraví a spoustu sluníčka !
Lidské rodince hodně radosti nejen z morčátek ;-)

:)Helga

Dnes - 7.dubna 2013 - odcestovala o nového domova malá skinnička Helga. A už tu máme prvnmí fotečky a zprávičku... děkujeme ! :-)

=)Venoušek a Cipísek

21.března 2013 odjel do vytouženého nového domova čtyřměsíční US teddík Venoušek se svým kamarádem - dvouměsíčním Cipískem. Oba kluci našli velmi pěkný domov, ze kterého dnes přišly velmi milé řádky a nádherné fotečky, takže mi to opět nedá nepodělit se o ně :-) Děkuji moc jejich paničce, že na nás nezapomíná a přeji hodně radosti s jejím teddíkovským trojlístkem !

=)Winky a Xantypka

Ve čtvrtek 17.ledna 2013 si přijeli noví majitelé pro dvě morčátka - holčičky Winky a Xantypku , a odvezli si je do svého domova do Prahy. No a uplynulo deset dní - a máme tu zprávičku z nového domova i někaké fotečky, o které se rádi podělíme. Dýchá z nich totiž skutečně pohoda, nemohou nevyvolat úsměv na tváři člověka, který se na ně dívá :-) Děkujeme moc, a přejeme, aby ta nádherná sounáležitost a pohodička vydržely co nejdéle :-)

=)Toffi

Jedno z morčátek, které odcestovaly udělat radost pod vánoční stromeček, byl i malý Toffi. A dnes, 4.1.2013  jsme dostali moc milou zprávičku i fotku, za kterou opravdu moc děkujeme !

=)Jamaica a Penny

9.12.2012

První fotečky z nového domova bílé US teddinky Jamaiky, která spolu s kamarádkou Penny odjela 28.10.2012 do Soběslavi...

Děkujeme ! :-)

!?Pascall a Norman

Tito dva "medvídci" ( US teddíci ) odjeli do nového domova koncem listopadu. Mají se velmi dobře, dnes jsme dostali zprávičku a fotky obou uličníčků. Jako vždy nás moc potěšily - děkujeme moc ! A přejeme , aby i nadále vyvolávali jen dobrou náladu :-)

..Gerry a Link

Před nedávnem odjeli do nového domova dva dlouhosrsťáci - Gerry, který na vytoužený nový domov tak dlouho čekal, a maličký Link. A než se den se dnem sešel, máme tu první zprávičky a první fotečky, za které moc děkujeme a přejeme, ať se všem dobře daří :-)

=)Kai

V sobotu 10.11.2012 se teddík Nelson přestěhoval do nového domova - k budoucí nevěstě Rozince ( u nás Okaya ) a malému chlapci Martínkovi, který se o svá zvířátka opravdu vzorně stará :-)

!?Evelínka

Při dožínkové návštěvě u nás si jeden klučina s maminkou vyhlédl skinničku Evelínku, a tak se mu líbila, že si pro ni o týden později přijel .
No a dnes - 21.10.2012 jsme dostaly tyto milé řádky - děkujeme !!! :-)