=)Aldo a Lojzík

"Tak Vám posílám nějaké fotky, udělali jsme jim v akvárku nové bydleníčko, tak se jim tam líbí. Vesele se prohánějí a jsou takový komunikativní, spoli i k nám. Mám hroznou radost z toho, když něčím zašustím a oni piští jak o život.. tak je občas trochu škádlím,.. z radosti :-) jsem potvora.. Ale většinou něco dobrýho dostanou, když už tak hezky prosí.... je to sranda s nima... na to jsem se právě těšila, až budou spolu řádit.... mazlit se taky nechají, jenom se nechtějí nechat chytit... ale když už je ulovím, tak jsou v pohodě..
Kluci  jsou naštěstí zdraví a v pořádku, žádný problém, tak jsem ráda.. No a jak jsem morčákům dala poslední šanci a nechala je u sebe, tak se už zklidnili, asi si to vzali k srdci, protože jsou v pohodě , mají dva domky a je od nich docela klid... sice občas si názory vymění, ale jinak v pohodě.. tak snad jim to vydrží i v pubertě a pak taky... :-)
Na Vaše stránky občas kouknu, protože jsou úžasný - taky bych se někdy chtěla naučit nějaký dělat - a koukala jsem, že se u Vás morčátka moc dlouho neohřejí a jsou hned pryč. Je to super, že si lidi ještě pořizují zvířátka a nejsou takový "zapšklý"....Tak jsem moc ráda, že jsme hned sehnali... když jsme se rozhodli ze dne na den........"

 

:)Galerie 


Kontakt

 

      místo působení
- PERUC ( okr.Louny ) 

       tel. 607 814 846
možno volat od 14 do 24 hodin

UÍK