^^Evelínka

Při dožínkové návštěvě u nás si jeden klučina s maminkou vyhlédl skinničku  Evelínku, a tak se mu líbila, že si pro ni o týden později přijel .

No a dnes - 21.10.2012 jsme dostaly tyto milé řádky - děkujeme !!! :-)

"Evelínka je miláčkem, je chytrá, vyžaduje si chování, mazlení, zvykla si na to tak, že když ji dáváme do klícky, začne potvůrka pískat, jak se jí nechce. Máme ji v kuchyni, vidí na nás a my na ni a vzájemně se pozorujeme. Když vařím, jsem k ní zády - dávám jí často do dna menší spodek klece, pod ní růžový ručník a mám ji vedle sebe a povídám si s ní. Je hodná, vůbec neutíká, když jí čistím, dám ji na postel a ona tam zůstane. Dám ji můj svetr, do kterého se zachumlá. Syn si ji bere k televizi a i na zemi si s ní hraje. Minule u televize usnul a Evelínka mu seděla dvě hodiny na krku a také pospávala. Dáváme jí granulky, miluje mrkev, okurku, tvrdý chleba i hroznové víno. Je příjemná na dotyk a dělá nám dobře,jak je teplounká. Vzala jsem ji i na návštěvu na tom ručníku, jak jsem se zmiňovala, a ona si tak v klidu ležela, úplně v pohodě na boku, tak jsme se i zasmáli, je to fakt pohodář. Jsme za ni opravdu moc rádi, prosvětluje mi den, je prostě jedinečná !"Z.M.

 

10.7.2013
Dnešní zprávička nás ale vůbec nepotěšila. Evelínka prý před pár dny náhle z plného zdraví zemřela - nejspíš mrtvička. Bohužel i to se stává, je to moc smutné... a je nám to líto. No musíme být vděčné alespoň za ten krásný - byť krátký -  čas, který strávila ve své rodině ... Není divu, že jim moc chybí.


Kontakt

 

      místo působení
- PERUC ( okr.Louny ) 

       tel. 607 814 846
možno volat od 14 do 24 hodin

UÍK