:PŠarp a Šajn

11.4.

..."S odstupem času se ozýváme s pozdravem, novinkami, jak se mají Šarp Bud a Šajn Terence i posíláme fotky na Váš web,
Kluci se maj čile k světu, přibrali, dostali větší klec a efektní přístřešek na schování i blbnutí. Pěkně se  už ochočili, takže když je vezmem na přitulení, najdou si hned vhodnou pozici, zklidní se, "rozplácnou se", po nějaké době zívnou a začnou  spokojeně usínat.
Každý je jiná povaha, Terence je živější, klidně si vezme z ruky, je zvědavější, pohyblivější, častěji i pije, ale je subtilnější. Bad působí jako starší, rozumný brácha, který se nikam zvlášť nehrne, zůstává i v klidu, když ho chceme v kleci pohladit, je robustnější a prostě pohodář.
Terence si zaběhne pro mrkev, uteče s ní do úkrytu, Bad se neobtěžuje hýbat, ale pak mu v úkrytu jídlo prostě ukradne a Terence si musí pro novou porci. :-) Občas se už taky pěkně poperou. Ale s větší klecí si užijí víc zábavy, lítaj, skáčou a blbnou. Schovávaj se navzájem nebo lezou společně pod seno a vrní.
Snažíme se ,aby měli v misce pořád nějaké granule, dostatek sena, ráno dostanou čerstvou pampelišku (tu milují), odpoledne mrkev, nebo jablko příp. okurku.
Každopádně kluci vypadají zdravě a jsou spokojení."


:PGalerie 


Kontakt

 

      místo působení
- PERUC ( okr.Louny ) 

       tel. 607 814 846
možno volat od 14 do 24 hodin

UÍK