^^Voodoo

Dobrý večer,
posílám jednu čerstvou fotečku :)

Voodoo se účastnila For Pets - všechny čtyři dny, a rozhodně se ani na této velké výstavě neztratila - získala 4 kartičky (na granda chybí už jen 1) a bodová hodnocení byla od 95,5 (od pí.Vítkové) po 97,5 (od p.Tejmla, což mě obzvlášť těší, protože on dlouhány choval). Krom čekatelských kartiček získala 2 x Nejlepší alpaku a 2 x 2.Nejlepší alpaku (stejně jako tomu bylo na výstavě v Žitenicích se o vítězství utkala v rozstřelech se Shamanem Jezerka Míši Králíčkové - dvakrát ho porazila a dvakrát on ji). Krom toho získala ještě 3 x Nejlepší dlouhosrstý Junior a 1 x 2.nejlepší dlouhosrstý Junior!
Trošinku překvapení (nejen pro nás) bylo udělení titulu Národní vítěz, který byl určen vždy pro nejúspěšnějšího (podle součtu bodů) jedince plemene vystaveného všechny 4 dny. Voodoo a Shaman měli stejný bodový zisk i v součtu jednotlivých dnů a měli tedy jít do rozstřelu, který měl dělat rozhodčí, který plemeno posuzoval poslední den. Pro Voodoo to prakticky znamenalo vítězství (protože poslední den u Aničky Havlínové právě Voodoo porazila Shamana). Někdo ale rozhodl, že národním vítězem se stane Shaman....... A proč píšu, že to bylo "překvapení" nejen pro nás? - při vyhlašování Míša odmítla převzít pro Shamana titul Národní vítěz se slovy "To ale měla být ta vaše samice!" Takže u plemene alpaka nakonec nebyl titul Národní vítěz udělen (my jsme ho asi nebyli hodni a Míša zase na takové jednání neměla žaludek.....).

Tak - a chybí nám poslední kartička na Granda!!!!!!! Držte palce ať to vyjde za 2 týdny v České Lípě! Pokud to vyjde budu ráda a budu (už jsem!!!!) na Voodoo moc pyšná, ale zase mi bude smutno z toho, že to končí - Voodoo je skvělá, úžasná, nejen krásná ale ty výstavy jí snad i baví. A pokud dojede Granda tak nějak nebude už proč jí dál hlásit. Bylo by krásné zkusit Intra, ale bohužel autíčko nás zlobí takže si netroufnu jet do zahraničí (bohužel jsme letos museli zrušit i psí zahraniční výstavy). Takže Voodoo bude čekat stěhování k samci, který ji s největší pravděpodobností upraví sestřih (a když ne on, tak zcela jistě pak miminka). No už teď mi z toho je smutno - čarodějka je můj poklad, můj miláček, a moc mě mrzí, že ta její výstavní kariéra bude končit...., ale tak už to holt chodí a já se budu "modlit" aby mi v miminkách dala nějakou podobnou holčičku.... :)

Hezký večer a opět velké díky za malou čarodějku!!!!!!!!


Voodoo má vždycky fotky také zde:  http://perlamahagon.zonerama.com/Album/199240


Kontakt

 

      místo působení
- PERUC ( okr.Louny ) 

       tel. 607 814 846
možno volat od 14 do 24 hodin

UÍK