:PWillímek


"Před týdnem jsme si u Vás koupili morčátko US teddy - Williama (Willíka). Slíbila jsem Vám, že pošlu fotografie našeho Fídi, který se podobá vašemu morčátku, které jsme u Vás viděli, takže slib plním a posílám zároveň i pár foteček Willíka v jeho nových domovech. Jedno bydlení mají kluci na zahradě a druhé doma, v bytovce, na balkóně, kde tráví dny, protože na noc je dáváme do boxu, který máme v bytě, aby jim nebyla zima. Na některých fotkách jsou kluci venku z klece a mají zavřená dvířka, do nichž se vehementně dobývají, ale není to tím, že bych je chtěla nechat trpět, ale proto, že oni samotní dobrovolně nevylezou, i když mají otevřeno stále, tak je musím vyndat a nechám je třeba dvacet minut běhat po balkóně, aby se trošku protáhli. Dvířka jim ovšem musím zavřít, protože jakmile je otevřu, okamžitě jsou uvnitř a je po probíhačce.
Jsme moc rádi, že Willíka máme, je opravdu roztomilý a je s ním legrace. Je to trochu čertík, všude vleze, je to vidět i na fotografiích - neustále někam leze a je s velkým podivem, jaké výšky dokáže zvládnout. Myslím, že se zabydlel velice rychle a že je snad u nás spokojený.
Takže Vám za našeho Willímka ještě jednou moc děkuji a až nám mrňousek povyroste, tak pošlu další fotografie.
Mějte se zatím moc hezky".

15.8. A nedá mi to nepodělit se o další pěkné řádky o Willímkovi , které jsme dostali
        - no řekněte, nepohladí to po dušičce ? :-)

"...Jsem moc ráda, že jsem našla Vaše stránečky a že byl zrovna Willík volný. Myslím, že mi tentokrát osud opravdu přál a že si s Willíkem užiju ještě hodně veselých chvilek. Naprosto mi stačí si sednout a sledovat, co ti dva chlupáčci dělají. Fíďa je o hodně klidnější, myslím, že mu z Willíka jde hlava kolem, ale je vidět, že ho bere a že je spokojený, že má zase kamaráda a není sám. Mám počítač u balkonových dveří, takže i odsud vidím, jak maličký rychlostí blesku přeběhne na druhou stranu balkónu, ukousne mi kus jahodníku, který si tam pěstuji a zase mastí zpět, spokojený, že ho na lupu nikdo nepřistihl :-)) Toto provádí od včerejška, kdy poprvé sám vylezl z klece, aniž bych ho musela vytahovat a zavírat dvířka, aby se kluci proběhli. Jahodníku je sice už jen slabá polovina, ale to nevadí, na příští rok si zasadím nový a mám jahody i na zahradě a za tu legraci, když tohlo prcka vidím takhle krást, mi to stojí :-)) Včera jsem jim před klec položila okurku, aby museli vylézt, pokud si na ní chtěli pochutnat, Fíďa na ni nerozhodně koukal z klece, ven se mu nechtělo, ale Willík to rychle vyřešil - rychlostí blesku vylezl ven, okurku popadl a šup s ní do klece :-)) Zírala jsem jako blázen, protože okurka byla větší než Willík a nechápu, jak s ní vůbec dokázal pohnout, natož ji po schůdkách do té klece tak rychle dostat :-))..."


..Galerie 


Kontakt

 

      místo působení
- PERUC ( okr.Louny ) 

       tel. 607 814 846
možno volat od 14 do 24 hodin

UÍK